Serwis urządzeń Karcher: skuteczność i zasady prowadzenia

Serwis karcher to punkt kompleksowej obsługi w zakresie wszystkich produktów Karcher. Zapewnia wysoki poziom usług, fachową konserwację produktów, a przede wszystkim zadowolenie klientów. Produkty tego producenta są chronione na całym świecie międzynarodową gwarancją.

Czym jest serwisowanie urządzeń karcher?

Serwisowanie urządzeń karcher to usługi oferowane przez niezależne firmy, które udowodniły swoje kompetencje techniczne i jakość usług. Karcher wspiera je finansowo i gwarantuje dostawy części zamiennych.
Serwisy Karcher zapewniają bezpośredni dostęp do wyszkolonych ekspertów w zakresie kompleksowych przeglądów i napraw. Prowadzą oni regularne szkolenia fabryczne w zakresie serwisu i konserwacji oraz zapewniają pierwszorzędną obsługę klienta.

Wysoka skuteczność zapewniana przez serwis Karcher

Serwis urządzeń karcher korzysta z systemu diagnostycznego tego producenta. Rozpoznaje on i diagnozuje usterki z nawet 98% skutecznością. Urządzenia wchodzące w skład systemu diagnostycznego Karcher wykorzystują najnowocześniejszą technologię do identyfikacji usterek i wykrywania awarii. Dlatego diagnoza przebiega szybko, łatwo i bez komplikacji, a klient na miejscu dowiaduje się o tym ile czasu będzie potrzeba na wyeliminowanie problemu.
Serwisant może zidentyfikować i naprawić usterkę w najkrótszym możliwym czasie. System diagnostyczny identyfikuje również miejsce wystąpienia usterki. Oznacza to, że naprawy są skierowane na dany komponent, a części zamienne są wykorzystywane bardziej efektywnie – nie w wyniku przypadku lub „przeczucia”.