Co zapewnia wydajność zamiatarki karcher?

Zamiatarka Karcher to maszyna, która może automatycznie zamiatać podłogę. Charakteryzuje się dużą mocą ssania i dużą wydajnością, co oznacza, że bardzo szybko poradzi sobie z dużymi obszarami. Jak działa takie urządzenie?

Co zapewnia zamiatarka karcher? Kilka szczegółów

Typowa zamiatarka Kärcher jest doskonałym pomocnikiem przy sprzątaniu małych podwórek i powierzchni wokół domu. Może być również używana do sprzątania garażu i piwnicy, a jeśli jest przeznaczona do zastosowań przemysłowych może być używana jako odkurzacz do dużych powierzchni.

Zastosowanie wysokiej jakości konstrukcja i łatwa obsługa sprawiają, że jest to prawdziwie uniwersalne urządzenie. Zanieczyszczenia trafiają bezpośrednio do dużego pojemnika na zanieczyszczenia. Nie pobrudzisz sobie rąk przy jego opróżnianiu.

Zaletą jest dodatkowa regulacja wysokości szczotek bocznych, która umożliwia dostosowanie nacisku szczotki do rodzaju zabrudzenia. W ten sposób zawsze osiągniesz optymalne rezultaty zamiatania.

Produkt można również łatwo złożyć dzięki uchwytowi na stopę umieszczonemu na obudowie. Podczas przechowywania zajmuje niewiele miejsca. Dzięki beznarzędziowemu montażowi szczotek bocznych zamiatarka jest szybko gotowa do pracy.

Co zapewnia moc zamiatarki karcher?

Zamiatarki karcher są napędzane silnikiem o wysokiej mocy, a jej moc ssania zbiera wszystkie zanieczyszczenia do dużego zbiornika. Silnik wyposażony jest w system ochrony termicznej zapewniając bezpieczną pracę maszyny nawet w ekstremalnych warunkach. Pełny zbiornik pyłu jest opróżniany w kilka minut.