Zastosowania i dostępne akcesoria do myjki Karcher

Przed oczami większości z nas pod wpływem hasła myjka ciśnieniowa pojawia się obraz stosunkowo niedużego, żółto-czarnego urządzenia. Nic dziwnego, w końcu produkty wysokociśnieniowe Karcher są obecnie najpopularniejszymi urządzeniami w swoim segmencie! Do czego możemy użyć myjki tego producenta i jakie dodatkowe akcesoria warto wybrać? O tym dowiecie się, czytając dalej.

Zastosowania myjki ciśnieniowej.


Podstawowym zadaniem, jakie jest stawiane przed tymi urządzeniami, jest czyszczenie mocno zabrudzonych powierzchni. Znajdują zastosowanie zarówno w trakcie czyszczenia przydomowego chodnika, jak i warsztatach detailingowych gdzie usuwają zanieczyszczenia z delikatnego lakieru samochodowego. Myjka Karcher nadaje się też do bardziej wyspecjalizowanych prac. Jakich? Pod warunkiem tego, że wybierzemy właściwy osprzęt do naszego urządzenia, będziemy mogli umyć elewację lub dach naszej nieruchomości. Akcesoria do myjki Karcher to gama wielu produktów!

Jakie akcesoria do myjki ciśnieniowej Karcher wybrać?


Najpopularniejszymi produktami są lance o różnej długości. Ich głównym zadaniem jest ułatwienie dostępu do niżej lub głębiej usytuowanych zabrudzeń, dzięki czemu nie musimy schylać się, by je usunąć. Oprócz standardowych lanc spryskujących na rynku znajdziemy m.in. lance do wytwarzania piany, które możemy zastosować do mycia karoserii samochodu, a także końcówki przystosowane do mycia dużych powierzchni płaskich. Właściciele nieruchomości wolnostojących z pewnością będą zachwyceni łatwością czyszczenia zewnętrznych powierzchni przy pomocy lancy ze szczotką do szorowania podjazdu, tarasu i wielu innych powierzchni. Wybierając akcesoria do myjki ciśnieniowej Karcher ze sklepu Erpixkarcher24.pl, pamiętajmy o możliwości użycia jej do czyszczenia szyb w domu lub w samochodzie. Wystarczy zdecydować się na miękką szczotkę powierzchniową. Oprócz wspomnianych końcówek warto zaopatrzyć się w końcówki do czyszczenia felg (o ile należymy do grona zmotoryzowanych) lub gotowy zestaw do udrażniania rynien.