Wysokiej jakości odkurzacze piorące do domu i nie tylko

odkurzacz karcher piorący

Odkurzacze piorące Karcher to wysokiej jakości urządzenia, które są w stanie poradzić sobie z dywanami, wykładzinami, itd. To dzięki nim możliwe będzie gruntowne wyczyszczenie tapicerki samochodowej, jak również meblowej. Odkurzacz piorący Karcher został tak zaprojektowany, aby maksymalnie skrócić czas schnięcia powierzchni.

Czyszczenie za pomocą metody ekstrakcji

Odkurzacze Karcher piorące dostępne są w sklepach internetowych, a także stacjonarnych. Wykorzystują one metodę ekstrakcji. Na czym ona dokładnie polega? Czyszczona powierzchnia spryskiwana jest przy pomocy wody oraz dedykowanego środka piorącego. Następnie całość, przy pomocy odkurzacza, jest odsysana. Tego typu urządzenia wyróżniają się doskonałymi właściwościami ssącymi. To dlatego tak chętnie wykorzystywane są w domach i w firmach, przez profesjonalne firmy świadczące usługi porządkowe.

odkurzacze karcher piorące

Na mokro lub sucho/mokro

Odkurzacz Karcher piorący można stosować na mokro lub na sucho/mokro. W sprzedaży można je znaleźć z dedykowanymi ssawkami, które ułatwiają uporządkowanie danej powierzchni. Do zestawów często dołączone są również odpowiednie filtry, które należy regularnie wymieniać. Tego typu odkurzacze polecane są w szczególności dla osób zmagającymi się z alergią. To właśnie dzięki taki odkurzaczom piorącym, w górę nie będą wzbijać się roztocza razem z kurzem. Warto o nich również pomyśleć wtedy, jeżeli w domu znaleźć można zwierzęta. Pozwolą one na szybsze sprzątnięcie całej sierści, która lubi czasem zalegać we włóknach dywanowych.